preloader
Zwiedzaj z Lorito!

Najpiękniejsze miejsca na świecie czekają na Was!

Podróżuj wszystkimi zmysłami!

Dotknij, zasmakuj, poczuj, zobacz

Poznaj świat bez wychodzenia z domu

Zagraj w naszą grę i rozpocznij fantastyczną przygodę.

Slider

Baw się i odkrywaj świat!

Każde pudełko to magiczna podróż do innego kraju. Spraw aby Twoje dziecko miało świat na wyciągnięcie ręki! Waszym przewodnikiem będzie wesoła papuga Lorito, która poprzez zabawę nauczy Was wielu ciekawych rzeczy o miejscach, do których podróżuje.

Więcej

Kliknij w wybrany kraj i zobacz co przygotował dla Ciebie Lorito!

Jeszcze taniej w prenumeracie!

pricing
miesiące
107 PLN/m-c
  • Anuluj w każdej chwili
  • Darmowa dostawa
Subskrybuj
pricing
miesięcy
105 PLN/m-c
  • Anuluj w każdej chwili
  • Darmowa dostawa
Subskrybuj
pricing
miesięcy
103 PLN/m-c
  • Anuluj w każdej chwili
  • Darmowa dostawa
Subskrybuj

Wybierając subskrypcje korzystasz z darmowej dostawy, a im dłuższy okres wybierzesz, tym mniej zapłacisz!

Otwórz i zacznij swoją przygodę!

Zawartość boxa ma być niespodzianką dla Twojego dziecka. Dlatego nie mów mu wprost, co zawiera zamówiony zestaw. Chcę Was zapewnić, że otwierając pudełko rozpoczniecie fantastyczną podróż po świecie!

Chcę pokazać Wam najciekawsze zakątki świata, pobudzić Waszą kreatywność, uruchomić moc wszystkich zmysłów. Czytajcie, rozwiązujcie zagadki, próbujcie smakołyków, poznawajcie nowe rzeczy i bawcie się!

Dlaczego warto?

Poznawaj
Świat kryje w sobie wiele niespodzianek. Dzieci uwielbiają niespodzianki i chcą po nie sięgać. Otwórz świat przed swoim dzieckiem, pozwól mu poznawać nowe kultury, zwyczaje i pobudź dziecięce zmysły, czekające na nowe doznania.
Wyobraźnia to klucz do potęgi
Dziecięcej wyobraźni i kreatywności nie ogranicza zupełnie nic, a aktywność umysłowa zapewnia dziecku poprawny rozwój i wzbudza w nim chęć czerpania ze świata pełnymi garściami. Rozwiązujcie łamigłówki i myślcie kreatywnie!
Nauka i zabawa to podstawa
Ucz swoje dziecko geografii, wspólnie poznawajcie nowe smaki, zapachy, twórzcie fantastyczne rzeczy. A może urośnie Wam egzotyczna roślina? Czytajcie moje przygody, bo będę miał Wam wieeeele do powiedzenia! Brzmi świetnie, prawda?
Pobudzaj zmysły
Łączcie zmysły w jedną całość. Nakarmcie oczy pięknymi widokami nieznanych miejsc, poczujcie zupełnie nowe smaki, słuchajcie pięknych dźwięków, poczujcie niezwykłe zapachy, a rękami stwórzcie coś niezwykłego! Każdy zmysł to jedna cząstka świata.

Jak to działa?
Już Ci mówię!

Wybierz rodzaj zakupu
Możesz wybrać spośród 3 rodzajów subskrypcji okresowych lub skorzystać z opcji jednorazowego zakupu. Im dłuższy okres subskrypcji, tym box będzie tańszy!
Potwierdź chęć uczestnictwa w programie
Wprowadź niezbędne dane w systemie płatności. Płatność jest w pełni bezpieczna, a dane Twojej karty płatniczej są pod ścisłą ochroną!
Co miesiąc odbieraj nowy box
Co miesiąc nowa przygoda dla Twojego dziecka i nowe pudełko pełne zadań i smaków związanych z kolejnym krajem świata.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania!

Czym jest box?

Ideą naszego boxa jest edukacja poprzez rozrywkę. Box skupia się na podróżowaniu po świecie i prezentacji najpiękniejszych miejsc. Zawartość boxa to elementy wymagające od dziecka kreatywności i nieszablonowego myślenia, ale również pozwalające poznać smaki, zapachy a nawet rośliny charakterystyczne dla danego państwa. Stawiamy na poznanie kultury oraz obyczajów i chcemy obudzić w dziecku chęć poznawania świata.

Co zawiera box?

Zawartość boxa ma być dla Was niespodzianką. Nie chcemy mówić wprost, jaka będzie jego zawartość. Możecie być jednak pewni, że będą to elementy wysokiej jakości, zapewniające świetną kreatywną zabawę z dzieckiem.

Czy możliwy jest zakup pojedynczego boxa?

Tak. Wystarczy wybrać opcję płatności za jeden miesiąc. Sugerujemy jednak skorzystanie z dłuższej subskrypcji, ponieważ wtedy będzie po prostu taniej i zapewni to dłuższy dostęp do naszego produktu.

Czy możliwy jest zakup boxa z poprzedniego miesiąca?

Tak. Poprzedni box będzie dla Was dostępny przez cały kolejny miesiąc w momencie, gdy rozpoczniemy dystrybucję kolejnego.

Czy i kiedy mogę anulować subskrypcję boxa?

Subskrypcję możesz anulować w każdej chwili i zostanie ona wyłączona automatycznie. Od tego momentu nie będziesz otrzymywać kolejnych boxów.

Co o mnie mówicie?

Super sprawa!

Z 8 letnim synem czytamy historyjki, rozwiązujemy rebusy i bawimy się całą zawartością na różne sposoby. Syn już zdecydował za nas gdzie jedziemy w tym roku na wakacje.

Monika

Bardzo fajna rzecz

Kiedyś kupiłem synowi globus i takie “jeżdżenie palcem po mapie” to aktualnie jego najlepsza zabawa. Box uzupełnia tematykę i zamiast przeglądać kolejne albumy, mamy wszystkie ciekawostki w pigułce. Polecamy!

Tomek

Śledź mnie na Instagramie!

Travel Expert Club - sklep z boxami edukacyjnymi!

Travel Expert Club to sklep internetowy, będący częścią marki podróżniczej Travel Expert, w którego ofercie sprzedażowej dostępne są autorskie podróżnicze boxy niespodzianki. Boxy dostępne w ofercie sklepu mają charakter rozrywkowo edukacyjny, skupiają się na kolorowym przedstawieniu świata i najciekawszych miejsc na ziemi. Elementy zawarte w boxie to przygody papugi Lorito, emocjonujące opowiadania, kreatywne rebusy i łamigłówki, elementy pobudzające zmysły smaku oraz węchu. Sprzedaż podróżniczych boxów niespodzianek odbywa się również w modelu subskrypcyjnym. Sklep Travel Expert Club gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych produktów, szybką dostawę i fantastyczną zabawę z dzieckiem. To najlepsza inwestycja i prezent dla dziecka.

© 2020 Travel Expert Club