preloader

Dostawa i płatność

Metody płatności

Zakupy w naszym sklepie internetowym oparte są o model abonamentowy. To idealne rozwiązanie dla osób, chcących regularnie otrzymywać nasze produkty i jednocześnie nie chcą dokonywać płatności ręcznie. Model subskrypcyjny sprawia, że pieniądze za produkt pobierane są ze wskazanej karty płatniczej automatycznie w cyklu miesięcznym.

Płatność PayU

Płatności subskrypcyjne w naszym sklepie obsługiwane są przez znaną platformę PayU. Chcąc dokonać płatności należy wprowadzić dane karty płatniczej. PayU daje gwarancję bezpiecznych zakupów, ponieważ dane karty płatniczej przechowywane są tylko po stronie operatora, a my otrzymujemy jedynie token potwierdzający płatność.


Formy dostawy

Zamówione przez Was boxy wysyłamy za pośrednictwem firmy InPost, świadczącej usługi kurierskie, dostarczającej Wasze zamówienia do wskazanego Paczkomatu. Paczkomaty dostępne są w wielu miejscach na terenie całego kraju i pozwalają na odbiór zamówienia w dogodnym terminie. InPost za pośrednictwem swoich kurierów może dostarczyć zamówienie również pod wskazany adres.

InPost – przesyłka kurierska, paczkomaty

Dostawa zamówień jest bezpłatna w modelu subskrypcyjnym. Oznacza to, że jeżeli zdecydujecie się na wykupienie abonamentu od 3 miesięcy w górę, koszty dostawy nie zostaną doliczone do rachunku. W przypadku wyboru zakupu naszego boxa jednorazowo lub zakupu boxa z poprzedniego miesiąca, koszt wysyłki zamówienia do Paczkomatu lub kurierem będzie wynosił 11zł.

© 2020 Travel Expert Club